Főgondnokunk közegyházi megbízatása
Gyülekezetünk főgondnoka lett a Budapest-déli egyházmegye egyházkerületi képviselője Miután Szathmáry Gergelynek egyházkerületi presbiteri főjegyzővé választásával megüresedett az egyházkerületi közgyűlésben a Budapest-Déli Református Egyházmegye egyik egyházkerületi képviselőjének helye, erre a feladatra az egyházmegye 2025. június 16-án a budai gyülekezetben tartott közgyűlése gyülekezetünk főgondnokát, dr. Szabó Balázst választotta meg. Balázs most hétfőn,...











