Férfikör indult gyülekezetünkben

Örömmel adunk hírt róla, hogy gyülekezetünkben új kiscsoportos rétegalkalom, férfikör formálódott.

A kör alkalmait kéthetente csütörtök esténként fogja tartani és a nyárig tartó időszakban egyfajta “könyvklubként” Timothy Keller “Hivatás és elhívás” című könyvét olvassuk és beszéljük át közösen.

Aki érdeklődne az esetleges becsatlakozásról az keresse meg a lelkipásztort (Lányi Gábor, 30/183-2372).